Dingsta noras mokėti mokesčius pamačius, kam jie leidžiami. Pavyzdžiui, išlaikoma Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba, kuri neaiškių ekspertų pagalba „išsiaiškino“ (ir turbūt ne dykai), kad šeštokai ir septintokai mokomi blogų dalykų. Pavyzdžiui, lyčių stereotipų.
Aš tai kažkodėl iki šiol visą gyvenimą buvau įsitikinęs, kad vyrai ir moterys skiriasi. Naiviai galvojau, kad, pavyzdžiui, gimdo tik moterys (išskyrus išimtį, kai viename filme pagimdė Arnoldo Švarcenegerio vaidinamas veikėjas). Kažkodėl tikėjau, kad vyrai pakelia sunkesnę štangą nei moterys, o moterys yra geresnės meninės gimnastikos atstovės nei vyrai (jei tokių iš viso yra). Pasirodo, visą laiką buvau mulkinamas, nes dabar jau net šeštokai turi žinoti, kad tai yra lyčių stereotipai.
Nenustebsiu, jei greitai vyrai bus baudžiami kaip viešosios tvarkos pažeidėjai už tai, jei gatvėje pasirodys neužsivilkę suknelių ar nedėvintys liemenėlių, nepasidažę lūpų, nenusilakavę nagų. Nenustebsiu, jei bus sujungtas moterų ir vyrų sportas, o dailiosios lyties atstovės, norinčios tapti Lietuvos čempionėmis (tiksliau, čempionais), turės iškelti sunkesnes štangas nei vyrai. Juk link to einama žingsnis po žingsnio ir vis daugiau valstybinių kontorų įsitraukia į tokių europietiškų „vertybių“ propagavimą. Jau ir Konstitucinis Teismas išaiškino, kad užsienietis turi teisę gyventi Lietuvoje, jei jo sutuoktinis yra Lietuvos pilietis. Nesvarbu, kad tos pačios lyties. Veikiausiai tuoj ir mano santuoka bus pripažinta nelegalia, fiktyvia, nes aš, lyg koks iškrypėlis, kažkodėl vedžiau priešingos lyties asmenį.
Laimei, lygių galimybių kontrolierė pripažino, kad „ekspertų“ išvados tėra rekomendacinio pobūdžio. Tačiau kai tokiais tempais „vakarėjame“, baisu, kad rekomendacijos gali greitai tapti nebe rekomendacijomis. Juk visada galima kreiptis į Konstitucinį Teismą, kad jis paaiškintų, jog ir pagal Konstituciją moterys bei vyrai niekuo nesiskiria vieni nuo kitų.