Lietuviai skynė medalius atvirajame Latvijos baidarių slalomo čempionate

(0)
Publikuota: 2016 birželio 14 10:45:08, Respublika.lt, Eltos inf.
×
Lietuviai skynė medalius atvirajame Latvijos baidarių slalomo čempionate. Eimanto Chachlovo asociatyvi nuotr.

Valmieroje vykusio atvirojo Latvijos baidarių slalomo čempionato komandų rungtyje lietuviai iškovojo net šešis medalius.

Nugalėtojais tapo Simantas Mažeikis ir latviai Tomas Karlivanas ir Kristapas Melnikonis. Jų laikas - 116,11 sek.

Antrąją vietą užėmė Pauliaus Popieros, Mato Varslavėno ir latvio Kasparo Pekerso komanda (123,87 sek.), trečiąją - lietuviai Jurgis Kišūnas, Vilius Rasimavičius ir Edvinas Turčinavičius (125,58 sek.).

Iš viso startavo net 13 komandų iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos.

Individualiose varžybose Vilius Rasimavičius laimėjo savo pirmąjį Latvijos čempionato sidabro medalį daugiausia dalyvių pritraukusioje vyrų vienviečių baidarių klasėje. Mūsiškis trasą įveikė per 98,90 sek. sekundės (2 baudos sek.) ir nuo nugalėtoju tapusio latvio Tomo Karlivano atsiliko 4,25 sek.

Latvijos baidarių slalomo čempionate dalyvavo daugiau nei 60 dalyvių iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos. Varžybos vyko Valmieros miesto sraunioje Gaujos upės rėvoje.

Sekmadienį Lietuvos jaunių ir jaunučių slalomo čempionate jaunieji baidarių sportininkai raižys Merkio upę ties Perkūno akmeniu. Žiūrovai kviečiami įsikurti šalia Merkio upės esančioje Puvočių stovyklavietėje.