S.Mažeikis baidarių slalomo varžybose užėmė penktąją vietą

(0)
Publikuota: 2017 balandžio 11 11:18:10, Respublika.lt, Eltos inf.
×
S.Mažeikis baidarių slalomo varžybose užėmė penktąją vietą. Egidijaus Jankausko asociatyvi nuotr.

Lietuvos atstovas Simantas Mažeikis tarptautinėse Europos baidarių asociacijos klasifikuojamose baidarių slalomo varžybose Makedonijoje laimėjo pusfinalio plaukimą, tačiau finale pritrūko jėgų ir užėmė penktąją vietą.

Varžybos vyko sraunioje Treska upės dalyje viename gražiausių Makedonijos gamtos kampelių Matka kanjone.

S. Mažeikis vienviečių baidarių klasėje nesunkiai įveikė atrankos barjerą, trasą įveikęs per 1 min. 40,23 sek. be baudos sekundžių.

Kitas lietuvis Matas Varslavėnas šiose varžybose dalyvavo pirmą kartą. 16-metis sportininkui atrankos barjero įveikti nepavyko. Po dviejų plaukimų jaunasis sportininkas užėmė 36-ąją vietą, o į pusfinalius pateko 30 iš 56 varžyboms užsiregistravusių sportininkų.

S. Mažeikis sekmadienį laimėjo pusfinalio varžybas, įveikęs 24 vartų trasą per 1 min. 52,81 sek. (2 baudos sek. už paliestą vartų kartelę). Antrojoje vietoje likęs turkas Mustafa Arda Adžaras (Mustafa Arda Acar) atsiliko 1,04 sek.

Finaliniame plaukime turkui sekėsi geriau ir jis laimėjo varžybas, įveikdamas trasą per 1 min. 48,80 sek. (2 b. sek.). S. Mažeikis finale trasą įveikė per 2 min. 0,77 sek. (2 b. sek.) ir užėmė penktąją vietą.

Balandžio 30 dieną Vokės upėje Grigiškėse įvyks atvirasis Lietuvos baidarių slalomo čempionatas.