Tenisininkė J.Mikulskytė Egipte žengė į dar vieną finaląnuotraukos

2019 spalio mėn. 12 d. 18:45:03 Perskaitė 372

Egipte vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų turnyro „Soho Square Egypt“ vienetų varžybų pusfinalyje šeštadienį lietuvė Justina Mikulskytė 6:3, 6:4 nugalėjo olandę Lian Tran (1213-oji pasaulio raketė).

Mačas truko 1 val. 49 min.

762-ąją vietą pasaulio reitinge užimanti 23-ejų metų lietuvė finale susitiks su 18-mete šveicare Valentina Ryser (955).

Patekdama į finalą, J. Mikulskytė užsitikrino šešis Moterų teniso asociacijos (WTA) reitingo taškus.

Šeštadienį Lietuvos tenisininkė dar žais dvejetų finale.

Turnyro prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.

Tenisininkė J. Mikulskytė Egipte antrą kartą iš eilės triumfavo dvejetų varžybose

Egipte vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų turnyro „Soho Square Egypt“ dvejetų varžybų finale šeštadienį lietuvė J. Mikulskytė ir JAV atstovė Daša Ivanova po atkaklios kovos 5:7, 6:4, 10-8 įveikė slovakę Katariną Kuzmovą ir ukrainietę Anastasiją Poplavską.

Mačas truko 1 val. 32 min.

Tai buvo antrasis iš eilės J. Mikulskytės laimėtas ITF dvejetų turnyras. Prieš savaitę ji nugalėjo analogiškame turnyre, taip pat vykusiame Egipte.

Sekmadienį J. Mikulskytė žais ir vienetų varžybų finale. 762-ąją vietą pasaulio reitinge užimanti 23-ejų metų lietuvė susitiks su 18-mete šveicare Valentina Ryser (955-oji pasaulio raketė).

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net