respublika.lt
 
 • Avinas   (03.21 - 04.20)
  Šiandien turėtų neblogai sektis darbai, susiję su žiniasklaida, leidyba, švietimu, raštvedyba, reklama, transportu. Visgi bendraujant reikėtų labiau pasverti savo žodžius, nes kai kurie iš jų gali grįžti bumerangu.
 • Jautis   (04.21 - 05.22)
  Neblogai seksis sudaryti komercines, nuomos, tiekimo sutartis, bet galbūt teks pakoreguoti kai kuriuos planus. Galite susitikti su reikalingais žmonėmis dėl jus dominančių prekių, paslaugų ar tarpininkavimo. Regis, įsigysite suplanuotus pirkinius.
 • Dvyniai   (05.23 - 06.21)
  Nors būsite emocionalūs ir jautrūs, bet gana racionaliai spręsite praktinius reikalus, aiškiai žinosite, ko norite ir siekiate. Visgi netikėtumų gali pažerti telefoninis pokalbis, gautas laiškas.
 • Vėžys   (06.22 - 07.22)
  Tikriausiai domėsitės menu, poezija, okultiniais dalykais, mistika. Kreipsite dėmesį į įvairius likimo ženklus: sapnus, pametimus, atradimus, nuojautas, ieškosite pranašiškos prasmės. Paviršutiniškas bendravimas vargins.
 • Liūtas   (07.23 - 08.22)
  Šiandien jausis didesnis kolektyvo palaikymas, bendras nuotaikingas pagyvėjimas. Mėgausitės draugystės ryšiais, savo populiarumu, patinkančia veikla.
 • Mergelė   (08.23 - 09.22)
  Pasistenkite ramiai išsiaiškinti jus slegiančius klausimus bei nusiteikite rimtiems darbams. Galbūt teks prisiimti didesnę atsakomybę arba labiau pasistengti, kad užsitikrintumėte geresnį ar stabilesnį uždarbį.
 • Svarstyklės   (09.23 - 10.22)
  Šiandien jums rūpės gerokai nuo kasdienybės nutolę dalykai. Informacija, kurią gausite internetu arba kitais būdais, gali jus suintriguoti. Atsargiai, nes patiklumas gali jums pakenkti.
 • Skorpionas   (10.23 - 11.22)
  Jūs tikriausiai būsite labai užsiėmę pinigų, nuosavybės ir gerovės klausimų sprendimu. Aplinkiniams atrodys, kad finansiniai interesai visiškai užvaldė jūsų dėmesį, ir dėl to nukenčia kitos sritys.
 • Šaulys   (11.23 – 12.21)
  Drauge su kitais šiandien galite nemažai nuveikti, aptarti svarbius reikalus, pasidalinti idėjomis. Plėsis bendraminčių ratas, gali atsinaujinti pažintis su jums svarbiu asmeniu. Visgi jausite augant konkurencinę kovą.
 • Ožiaragis   (12.22 - 01.20)
  Šiandien būsite darbštūs, disciplinuoti ir tvarkingi. Įtemptas darbas gydys sielą ir kūną. Galbūt įsigysite naują drabužį, darbui ar namų ūkiui reikalingą daiktą.
 • Vandenis   (01.21 - 02.19)
  Kūrybinga ir intelektualiai aktyvi diena. Gali kilti ūpas pasielgti kažkaip azartiškai. Vakaras palankus nedidelėms pramogoms, romantiškoms ir kitokioms pažintims.
 • Žuvys   (02.20 - 03.20)
  Šiandien ramybės neduos kai kurie opūs verslo arba nuosavybės klausimai. Suksite galvą, kaip užlopyti asmeninio biudžeto skyles, pagerinti asmeninius santykius. Tik nebūkite išsiblaškę ir patiklūs.
 • SULAIKYTI: Vokietijoje areštuoti trys įtariami „Islamo valstybės“ grupuotės džihadistai, kurie, kaip įtariama, planavo surengti šioje šalyje kruviną išpuolį.
 • SULAIKĖ: Japonijos policija sulaikė septynis spėjamus kontrabandininkus, kurie, tyrėjų duomenimis, galėjo nelegaliai įvežti į šalį kelis šimtus kilogramų aukso už mažiausiai 4 milijardus jenų (apie 33 milijonus dolerių).
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
VZ LOGO 4

Dienos klausimas

Ar jau skiepijotės nuo gripo?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, ar Lietuvoje ne per anksti pradedamas kalėdinis laikotarpis?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +2 C

+5 +7 C

 

+10 +12 C

+6 +8 C

+9 +11 C

 

 +10 +12 C

3-6 m/s

6 m/s

 

4-7m/s