respublika.lt

D.Grybauskaitė pabrėžia kylančias grėsmes: yra daug bandymų kėsintis

(0)
Publikuota: 2020 sausio 13 11:16:30, Benas Brunalas, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
Seime - iškilmingas Laisvės gynėjų dienos minėjimas: Dalia Grybauskaitė. Eltos nuotr.

Kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia, kad yra daug mėginimų kėsintis į Lietuvos laisvę. Dalyvaudama Seime vykusiame Laisvės gynėjų minėjime, D. Grybauskaitė pabrėžė, kad esama daug grėsmių ne tik išorėje, bet ir šalies viduje. Todėl, akcentavo ji, laisvę reikia ginti kiekvieną dieną. 

 

„Laisvė – labai plati sąvoka, ji priklauso nuo to, kaip mes jaučiamės patys, kiek laisvi ir kiek norime užtikrinti šalia esančio žmogaus laisvę. Laisvę reikia ginti kas dieną, nes yra daug mėginimų kėsintis į mūsų visų laisvę – ne tik iš išorės, bet, dabar matome, ir iš vidaus“, – Seime žurnalistams sakė D. Grybauskaitė.

Pirmadienį Seimo Kovo 11-osios Akto salėje vyksta iškilmingas Laisvės gynėjų dienos minėjimas ir Laisvės premijos įteikimo ceremonija.

Minėjime dalyvauja buvę ir esami šalies vadovai, žuvusiųjų už Lietuvos laisvę artimieji, Laisvės kovų dalyviai, politikai, užsienio šalių diplomatai, Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės ir Persitvarkymo Sąjūdžio Seimo tarybos nariai, kiti svečiai.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar šią vasarą turite planų vykti į Lietuvos pajūrį poilsiauti?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Donaldas Trumpas padarys Ameriką vėl didžią?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+11 +20 C

+15 +25 C

+13 +18 C

+22 +29 C

+17 +35 C

+16 +23 C

0-4 m/s

0-8 m/s

0-5 m/s