Valdantieji nenori pamiršti istorijos, kurioje dėl galimai nederamų santykių su moksleivėmis kaltinamas Seimo narys Mykolas Majauskas.
60 Seimo narių po jau kartą žlugusios apkaltos iniciatyvos siekia sudaryti specialiąją tyrimo komisiją, kuri nustatytų pagrindą inicijuoti apkaltos procesą M. Majauskui.
Parlamentarai M. Majauską kaltina, kad šis galėjo daryti spaudimą apie seksualinį priekabiavimą prakalbusioms merginoms.
Apkaltos iniciatoriai mano, kad M. Majauskas diskreditavo Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos misiją, kartu - ir visą Seimą bei galimai šiurkščiai pažeidė Konstituciją ir sulaužė priesaiką, įsipareigojančią „gerbti ir vykdyti Konstituciją ir įstatymus“, „sąžiningai tarnauti Tėvynei, demokratijai, Lietuvos žmonių gerovei“.
Spalio viduryje Seimas atmetė parlamentarų grupės siūlymą inicijuoti apkaltą M. Majauskui.
Apkaltą inicijavusių parlamentarų nuomone, Seimo narys M. Majauskas savo veiksmais (kreipimusi į prokuratūrą dėl nukentėjusių merginų neva paskleistos tikrovės neatitinkančios informacijos, bandymu jas įbauginti, daryti spaudimą, galimu melavimu apie savo santykius su merginomis) piktnaudžiavo teise, jos suteiktomis procesinėmis priemonėmis ir savo, kaip Seimo nario, statusą visuomenėje panaudojo asmeniniais interesais.
„Absurdiški kaltinimai. Elementari pono Jakeliūno keršto akcija už mano veiklą Biudžeto ir finansų komitete ir, sakyčiau, desperatiška iniciatyva užtildyti. Tokie metodai tikrai neišgąsdins ir kritikos „valstiečiams“ nesustabdys“, - pirmąjį parlamentarų siekį įgyvendinti apkaltą vertindamas yra sakęs M. Majauskas.
Vadinamasis „#meToo“ skandalas kilo, kai šių metų kovo mėnesį viešoje erdvėje pasirodė informacija apie galimą Seimo nario M. Majausko seksualinį priekabiavimą prie moksleivių.
M. Majauskas po kilusio viešo skandalo kreipėsi į prokurorus dėl šmeižto. Tačiau, žiniasklaidai nesutikus atskleisti merginos, kalbėjusios apie konservatoriaus elgesį, tapatybės, tyrimas buvo nutrauktas.