Kada Lietuva išsirinko naujuosius europarlamentarus, ir visų šalių visi susirinko į pirmą posėdį Strasbūre, pats patriotiškiausias iš mūsų suriko:
- Už Lietuvą, vyrai!
85% europarlamentarų susižvalgė tarpusavy, nesuprasdami, apie ką yra kalba:
- Kas tas yra Lietuva?- ėmė klausinėti vieni kitų.
- Gal Sabonis?- bandė atspėti ispanas.
Ir tik broliukai latviai ėmė garsiai ploti, nors nesuprato, dėl ko šaukia žemėlapio kaimynas.
O pagalvoti verta. Lietuva bandė šokti į lyderius kosmoso užkariavimo, kinų „patvarkymo", Rusijos atgrasymo, Didžiosios Lietuvių Sienos (nematomos iš kosmoso) pastatymo ir kitose srityse. Daug pasiekta mineralinių trąšų ir dujų konvertavimo į bonusus praktikoje. Užtat organinių trąšų turime sočiai visuose pakampiuose. Deja, žiauriai atsilikta olimpiečių rengimo srityje. Ir trūko tik keleto logiškų sprendimų: negi negalėjo užkoduoti savaitei krepšininkų 5x5 ar kokybiškais baltyminiais papildais - steroidais pašerti 3x3?
Pasižiūri į Prancūzijos komandą - akyse juoduoja (nuo ašarų) ir darosi gaila, kad Lietuva neturi kolonijų. Bent jau Vytauto Didžiojo teritorijų. O kalbant apie kitas sporto šakas, žiauriai atsilikta inžinerinės genetikos srityje. Vietoj to, kad konkuruoti pas kurį gydytoją didesnės eilės, reikėjo tik išmokti persodinti chromosomas.
Taivanas ir Alžyras seniai pirmauja pasaulyje šioje srityje. Ar negalėjo mūsų įvairiaspalvės atstovės (atstovai) žaisti tinklinio vietoj beprasmio marširavimo meilės paraduose? O kur mūsų boksas, kai prieš 50 metų visas pasaulis drebėjo, išgirdę vien lietuviškas pavardes? Jubiliejus. Boksas, paragavus „kokso", liko tik klubuose (naktiniuose). Ar nereikėjo į olimpinio komiteto sudėtį įtraukti laisvės ir lygybės lytims atstovų, kurių balsai būtų lemiami sudarant rinktines?
Chromosomas persodinti yra lengviau, negu be sistemos išauginti olimpinius čempionus.
Štai, pavyzdžiui, įsodinus moterims trečią x, gautume xxx (koks mielas sekso simbolis), tuo pačiu didintume tautinį produktyvumą, o vietoj x įvedus y ir dar „įkalus" testosterono, turėtume ne vieną olimpinę čempionę, kuri kaip lygus rungtųsi su vyrais, kuriems vietoje y „įbelstume" x.
Štai Jums ir atsakymas dėl lyčių neapibrėžtumo ir lygybės. Ir susiliejimo į genderius. O jei vyrams pridėtume dar vieną y, gautume xyy - praktiškai nenugalimus kariūnus - mutantus.
Ir dar daugiau beprotiškų galimybių. Variantų matematiškai - 4! („faktoriale" - tiems, kas nesimokė niekur).
Bet tai - ateitis, o kol kas europarlamentarai lai kovoja tarpusavyje (su kitais neužtenka „smarvės"), užsikorę ant bačkos ar kubilo moko likusius Lietuvoje „puskvailius" ir ramiai laukia europinių rentų.