respublika.lt

Zelenskis po pokalbio su Duda: mūsų bendras tikslas – apginti Ukrainą ir Europą nuo Rusijos agresijos

(76)
Publikuota: 2025 vasario 21 17:58:00, Stasys Gimbutis, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
Volodymyras Zelenskis. EPA - Eltos nuotr.

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis po pokalbio telefonu su Lenkijos prezidentu Andrzejumi Duda pareiškė, kad bendras abiejų šalių tikslas nesikeičia – apginti Ukrainą ir Europą nuo Rusijos agresijos.

 

 

Ukrainos valstybės vadovas tai parašė „Telegram“ kanale, praneša „Ukrinform“.

„Kalbėjausi su Lenkijos prezidentu Andrzejumi Duda. Mes labai vertiname lenkų tautos paramą ir niekada nepamiršime, kiek daug Lenkija padarė dėl mūsų bendros ateities. Aptarėme dabartinius įvykius ir būsimus žingsnius. Mūsų bendras tikslas tebėra aiškus: apginti Ukrainą ir visą Europą nuo Rusijos agresijos“, – pažymėjo V. Zelenskis.

Ukrainos prezidentas taip pat papasakojo A. Dudai apie dialogą su Amerikos atstovais.

„Svarbu, kad Jungtinės Valstijos būtų su mumis. Tvirta ir ilgalaikė taika gali būti pasiekta tik per vienybę“, – pabrėžė valstybės vadovas.

Kaip anksčiau pranešė „Ukrinform“, pasak Ukrainos ambasadoriaus Lenkijoje Vasylio Bodnaro, dar vienas, 46-asis, Lenkijos pagalbos paketas turėtų pasiekti Ukrainą šio mėnesio pabaigoje.

45-ąjį karinės pagalbos paketą, kuriame buvo ir daug šaudmenų, Lenkija perdavė Ukrainai praėjusių metų liepos 25 d.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
3
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (76)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar reikėtų lietuviams boikotuoti didžiuosius prekybos centrus dėl didėjančių maisto kainų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kas turėtų kalbėti iš Signatarų rūmų balkono Vasario 16-ąją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

-6 +1 C

-7 +1 C

-9 +1 C

-2 +1 C

-1 +4 C

0 +4 C

0-5 m/s

0-5 m/s

0-4 m/s