respublika.lt

Moteris melavo apie vėžį, o pinigus leido krūtų didinimui

(53)
Publikuota: 2025 kovo 24 16:10:07, Petras ŠULIAUSKAS
×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi redakcijos archyvo nuor.

Moteris iš Jungtinės Karalystės penkerius metus melavo savo dukrai ir partneriui, kad serga vėžiu nes norėjo pasididinti krūtis, informuoja „People".

 

Kovo 12 d. prieš teismą stojo 35-erių Laura Makferson (Laura McPherson), dviejų vaikų mama. Ji buvo kaltinama gavusi 32 000 svarų sterlingų iš savo partnerio Džono Leonardo (John Leonard) esą vėžio, kuriuo ji nesirgo, gydymui. L.Makferson jam ir dukrai papasakojo, kad gydytojai rado navikų jos krūtyje, žarnyne, kiaušidėse ir gimdoje. Ji reguliariai, nuo 2017 m. kovo iki 2022 m. sausio, prašė Leonardo pinigų procedūroms. Kad britės diagnozė skambėtų įtikinamiau, ji netgi pateikė suvaidintas nuotraukas iš ligoninės.

Pirmą kartą melas paaiškėjo po to, kai Leonardas atvežė moterį į ligoninę, iš kur ji vėliau išvyko į kaimyninį miestą. Jis paskambino į kliniką, kurioje L.Makferson buvo numatyta atlikti mastektomiją, kad apmokėtų sąskaitą, tačiau tada sužinojo, kad iš tikrųjų moteriai buvo padidintos krūtys. Leonardas suprato, jog jo partnerė jam melavo, o vėliau sužinojo, kad jos kelionė į Austriją taip pat nebuvo susijusi su histerektomija - iš tikrųjų L.Makferson išleido pinigus svorio metimo programai SPA centre.

Vyras padavė L.Makferson į teismą, savo kalboje pabrėždamas, kad ji niekada neatsiprašė už savo melą. Be to, ji sukėlė kančias ne tik jam, bet ir savo dukrai, kuri nerimavo dėl motinos ligos, o tai paveikė jos akademinius rezultatus. „Jos paliktą traumą sunku nusakyti žodžiais. Liko gilūs emociniai randai ir nemanau, kad kada nors galėsiu pasitikėti žmonėmis", - teisme teigė Leonardas.

Teisėjas palaikė auką, tačiau L.Makferson liko laisvėje. Ji buvo nuteista dvejiems metams viešųjų darbų ir 30 dienų lygtinio paleidimo. Taip pat moteris turės dėvėti elektroninę apyrankę ir laikytis komendanto valandos.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
26
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (53)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Kaip manote, ar Seimas leis elektros vartotojams grįžti į visuomeninį tiekimą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar tikite, kad užsienio agentai daro reikšmingą įtaką Lietuvos politikai?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+1 +6 C

0 +5 C

-1 +6 C

+5 +6 C

+4 +11 C

+8 +14 C

0-5 m/s

0-5 m/s

0-4 m/s