Austrijoje pora per 43 metus susituokė ir išsiskyrė 12 kartų. Tai leido vyrui ir moteriai iš valstybės gauti 326 tūkst. eurų, skelbia „Metro".
Nesibaigiantis vestuvių ir skyrybų ciklas vyko nuo 1982 metų, kai pora susituokė pirmą kartą. Moteriai tai buvo antroji santuoka: jos pirmasis vyras mirė metais anksčiau. Antrasis vyras buvo keleriais metais jaunesnis už ją ir dirbo sunkvežimio vairuotoju.
Po šešerių metų moteris išsiskyrė su juo, nurodydama „nepataisomą žalą" santykiams, kurią esą sukėlė tam tikri sutuoktinio veiksmai. Tačiau kai skyrybos buvo patvirtintos, ji vėl ištekėjo už to paties vyro. Nuo to laiko vyras ir moteris tuokėsi ir skyrėsi kas trejus metus. Visą tą laiką jie gyveno kartu, niekada nesiginčijo ir neišsivaikščiojo net po skyrybų.
Po kiekvienų vestuvių moteris, kuriai dabar 73 metai, iš valstybės gaudavo 27 tūkst. eurų, kurie pagal Austrijos įstatymus priklauso jaunavedžiams. Pensijų fondas atsisakė mokėti tik 12-ąjį kartą.
Bandymas gauti išmoką su teismų pagalba baigėsi nesėkme. 2024 m. kovą Aukščiausiasis Teismas atmetė ieškinį ir pripažino taktiką, kurią sutuoktiniai naudojo mokėjimams gauti, kaip naudojimąsi įstatymo spraga. Dabar jų veiklą tiria teisėsaugos institucijos, o porai gali grėsti kaltinimai sukčiavimu.