(2)
Publikuota: 2024 rugpjūčio 02 09:11:57, Arūnas Abromaitis
×
Žalgiriečiai Kipre praleido tris įvarčius. Elvio Žaldario nuotr.

Vilniaus „Žalgirio" futbolininkai nepateko į UEFA Konferencijų lygos atrankos trečiąjį etapą. Antrojo etapo atsakomosiose rungtynėse Kipre žalgiriečiai jau pirmajame kėlinyje liko mežumoje ir po pratęsimo 0:3 pralaimėjo „Pafos" ekipai. Su Konferencijų lyga atsisveikino ir Vilniaus rajono klubas „TransINVEST".

Vilniuje „Žalgiris" pasiekė kuklią pergalę 2:1. Kipre minimali persvara išnyko jau 21 min., kai šeimininkams įvartį pelnė Muameras Tankovičius. 37 min. žalgiriečių padėtis suprastėjo, nes už paskutinės vilties pražangą raudona kortele nubaustas Junas Zaharis (Younn Zahary).

Dešimtyje žaidusiems vilniečiams pavyko atsilaikyti iki antrojo kėlinio pabaigos. Po dvejų rungtynių bendras rezultatas buvo lygus - 2:2, tad komandos žaidė pratęsimą. 101 min. šešimininkus į priekį išvedė smūgiu per save pasižymėjęs Andersonas. 118 min. „Žalgirio" viltis galutinai sužlugdė galva įvartį įmušęs Vladas Dragomiras.

Savo žygį tarptautinėje arenoje baigė ir „TransINVEST". Nuo antrojo etapo atranką pradėjęs Vilniaus rajono klubas antrosiose rungtynėse namie 0:1 nusileido „Mlada Boleslav" futbolininkams. Įvartį 78 min. įmušė Matyašas Vojta. Pirmąsias rungtynes Čekijoje „TransINVEST" pralaimėjo 0:2.