(0)
Publikuota: 2024 rugsėjo 27 08:27:27, A lygos informacija
×
Šiaulių futbolininkai švenčia įvartį. A lygos nuotr.

Ketvirtadienio vakarą buvo sužaistos atidėtos 25-ojo A lygos turo rungtynės, kuriose susigrūmė „Šiauliai" ir „Panevėžys". Pranašumą mače įrodė namų ekipa - Saulės miesto atstovai svečius iš Panevėžio nugalėjo rezultatu 2:1 (1:0).

Pirmasis pavojus kilo prie panevėžiečių vartų - galva pavojingai smūgiavo Simonas Paulius, visgi, kamuolys skriejo tiesiai į Vytautą Černiauską. Ilgai netrukus gražią ataką sukūrė ir Siverto Gussiaso bei Amine'o Benchaibo duetas, svečius nuo praleisto įvarčio išgelbėjo vartų konstrukcija ir Rolandas Baravykas.

Kėlinio pabaigoje Danielio Romanovskio perdavimas pasiekė Donatą Kazlauską, pastarasis į kamuolį nepataikė taip, kaip norėjo, ir savosios progos įvarčiu nepavertė. Paskutinę pirmosios pusės minutę pasižymėti pavyko D.Kazlauskui - po Deivido Dovydaičio perdavimo į baudos aikštelę kamuolys atsidūrė vartų tinkle.

Rezultatas padvigubėjo 51-ąją minutę, kai savo baudos aikštelėje ranka sužaidė Kasparas Dubra, o prie 11 metrų atžymos stojęs Davis Ikauniekas buvo taiklus.

70-ąją minutę Cheikhou Diengas atliko bandymą virš vartų, laikui bėgant D.Kazlauskui pasiekti dublį sutrukdė vartų sargas. Per pridėtą teisėjo laiką rezultatą sušvelnino Federico Palaciosas, bet laiko išplėšti tašką panevėžiečiams neužteko.

Po sužaistų atidėtų rungtynių „Šiauliai" išlaiko viltis iškovoti 4-ąją A lygos vietą. Jie turi 36 taškus ir rikiuojasi penktoje pozicijoje. „Panevėžys" su 29 taškais išlieka paskutinėje vietoje.