Pirmoji pergalė - jaunimo rinktinė laimėjo Islandijoje

(0)
Publikuota: 2024 spalio 11 14:17:44, LFF informacija
×
Lietuvos jaunimo rinktinė švenčia įvartį. LFF nuotr.

Lietuvos vaikinų iki 21 metų futbolo rinktinė atidarė taškų sąskaitą Europos čempionato atrankos varžybose. Lietuviai ketvirtadienio vakarą išvykoje 2:0 (2:0) nugalėjo Islandijos komandą.

Dabar lietuvių laukia kelionė į Čekiją ir rungtynės su šios šalies bendraamžiais, kurios vyks spalio 15 dieną. Tai bus paskutinis mūsų rinktinės testas šiame atrankos cikle.

Ketvirtadienio dvikovoje lietuviai pagrindus pergalei paklojo pirmajame kėlinyje - jau 16 minutę tiksliai smūgiavo Faustas Steponavičius, dar po keliolikos minučių tikslų smūgį pridėjo Romualdas Jansonas ir mūsiškiai išėjo į pertrauką pirmaudami 2:0. Po pertraukos pavyko išlaikyti pergalingą pranašumą ir spalio mėnesio langą pradėti pergalingai.

Lietuvos rinktinės sudėtis: Rimvydas Kiriejevas, Matijus Remeikis (79 min. Marius Skirmantas), Nojus Stankevičius, Milanas Rutkovskis, Eduardas Jurjonas, Martynas Šetkus (46 min. Tautvydas Burdzilauskas), Karolis Žebrauskas, Motiejus Burba (90 min. Titas Buzas), Esmilis Kaušinis (70 min. Martynas Džiugas), Romualdas Jansonas, Faustas Steponavičius (79 min. Deividas Dovydaitis).