(3)
Publikuota: 2024 gegužės 30 21:35:10, Vilniaus "Žalgirio" informacija
×
"Žalgirį" eliminavo "TransINVEST" futbolininkai. Elvio Žaldario nuotr.

A lygos lyderis Vilniaus „Žalgiris“ iš LFF taurės turnyro antrus metus iš eilės pasitraukė jau aštuntfinalyje. Žalgiriečiai išvykoje Širvintose 1:2 pralaimėjo Vilniaus rajono klubui „TransINVEST“.

Sostinės klubo starto sudėtyje įvyko trys pasikeitimai. Nuo pradžių puolime žaidė R.Jansonas ir A.Hodžičius, į gynybos vidurį grįžo J.Kendyšas.

„TransINVEST“ pradėjo dvikovą agresyviai ir 3 min. iš toli pro šalį mušė R.Sato, vėliau į baudos aikštelę įsiveržusio H.Devenso smūgį turėjo atremti vartininkas. Kėlinio viduryje pro šalį galva mušė A.Hodžičius, šeimininkai laimę bandė E.Stočkūno ir P.Kiselevskio toliamis smūgiais, o „Žalgirio“ atakoje po L.Fernandeso smūgio vartus gelbėjo S.Moschino. Kėlinio pabaigoje savo vartus dar kartą turėjo apginti A.Tordai.

Antrajame kėlinyje aikštėje po keitimo pasirodęs A.Fofana galėjo iškart pasižymėti, bet po jo smūgio iš toli kamuolys pataikė į virpstą, o pakartotinis P.Golubicko bandymas buvo netikslus.
50 min. po H.Devenso smūgio kamuolys skriejo šalia vartų.

60 min. žalgiriečiai dukart buvo arti tikslo, bet ir A.Fofana ir P.Golubicko smūgiuoti kamuoliai pataikė į vartų konstrukciją. Visgi netrukus „Žalgiriui“ pavyko pasižymėti kontratakoje – L.Fernandesas tolimu perdavimu surado P.Golubicką ir po šio perdavimo iš krašto iš arti įmušė R.Jansonas.

70 min. dar kartą varžovų vartams grasino A.Fofana, o 75 min. pavojingą L.Pilibaičio smūgį atrėmė A.Tordai. 78 min. Vilniaus rajono komanda rezultatą išlygino – po E.Stočkūno smūgio iš toli kamuolys pataikė į J.Kendyšo nugarą ir įskriejo į vartų kampą. Dar po poros minučių „TransINVEST“ uždirbo kampinį ir po jo pergalingą įvartį įmušė galva tiksliai smūgiavęs R.Šveikauskas.