D.Rapšys triumfavo varžybose Stokholme, G.Titenis iškovojo sidabrą

(0)
Publikuota: 2017 balandžio 08 20:42:51, Respublika.lt, Eltos inf.
×

Stokholme (Švedija) vykstančių plaukimo varžybų "Swim Open Stockholm" vyrų 200 m plaukimo nugara rungties finale šeštadienį triumfavo lietuvis Danas Rapšys.

21-erių metų plaukikas distanciją įveikė per 1 min. 57,08 sek. ir pasiekė ketvirtą sezono rezultatą pasaulyje.

Antras finišavo vengras Peteris Bernekas (1.57,66), trečias - prancūzas Žofrojus Matjus (Geoffroy Mathieu, 1.59,96).

Vyrų 200 m plaukimo krūtine varžybose sidabro medalį iškovojo Giedrius Titenis. Jo laikas - 2 min. 11,28 sek.

Šioje rungtyje užtikrintai nugalėjo švedas Erikas Personas (Erik Persson, 2.07,85).

Kitas Lietuvos atstovas Andrius Šidlauskas (2.18,89) laimėjo B finalą ir galutinėje įskaitoje užėmė devintąją poziciją.

Vyrų 50 m plaukimo peteliške finale lietuvis Deividas Margevičius (24,07 sek.) užėmė ketvirtąją vietą. Nugalėjo baltarusis Jagoras Dodaliovas (23,59 sek.). Iki bronzos medalio D. Margevičiui pritrūko 0,06 sek.

Moterų 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi C finale nugalėjo Rūta Meilutytė (2.04,08), Jai galutinėje įskaitoje atiteko 17-oji vieta.

Dėl penktadienį Stokholmo centre įvykusio teroristinio išpuolio plaukimo varžybų organizatoriai susilaukė pageidavimų atšaukti turnyrą, tačiau jie patvirtino, kad visi dalyviai yra saugūs ir renginys vyks kaip ir planuota.

Varžybų prizų fondas - 65 tūkst. eurų. Kiekvienos rungties nugalėtojas gaus 600 eurų, antros vietos - 300 eurų, trečios - 100 eurų. Absoliučiai geriausi sportininkai (vyrai ir moterys) pagal reitingo taškų lentelė gaus po 7 500 eurų, antros vietos laimėtojai po 5 000 eurų, trečios - po 2 500 eurų.