(0)
Publikuota: 2019 gruodžio 10 22:19:24, rankiniolyga.lt inf.
×
rankiniolyga.lt nuotr.

Antradienį Lietuvos rankinio lygioje vyko vienerios rungtynės – Kaune “Granitas-Karys“ priėmė ir įveikė Panevėžio “KKSC-RSSG Grifą” rezultatu 35:25 (19:15).

Rungtynės prasidėjo kaip lygiaverčių priešininkų dvikova – nors Panevėžio komanda šį sezoną pasiekė tik vieną pergalę ir vienerias lygiąsias, tačiau jie šįkart lengvai pasiduoti neketino. Įpusėjus kėliniui panevėžiečiai net persvėrė rezultatą į savo pusę (2:1, 6:4, 10:10, 10:13). Tokio šalto dušo pabudinti kauniečiai išlygino rezultatą ir užtikrintai baigė pirmąjį kėlinį (13:14, 16:14, 19:15).

Antrajame kėlinyje rungtynės jau vyko aikštelės šeimininkų padiktuotu ritmu ir įvarčių skirtumas pradėjo ryškėti (24:18, 29:21, 34:24). Rungtynės baigėsi Kauno “Granito-Kario” pergale – 35:25.

“Pirmasis kėlinys buvo sunkus. Galbūt po paskutinio pralaimėjimo pritrūko motyvacijos. Antrajame kėlinyje treneris įstengė mus motyvuoti ir galėjome jau žaisti sau įprastą žaidimą ir pasiekėme pergalę”, – komandos užsidegimu ir žaidimu patenkintas nebuvo Kauno “Granito-Kario” žaidėjas Karolis Videika.

“Rungtynes vertinu gerai. Atvykome vos vienuolika sportininkų ir pirmame kėlinyje net pirmavome. Neturėjome kelių dirbančių žaidėjų. Tad, nors pralaimėjome dešimčia įvarčių, nesigraužiame”, – pozityvus išliko Panevėžio “Grifo” treneris Mindaugas Vėta.

Artimiausios Lietuvos rankinio lygos rungtynės vyks jau trečiadienį – sostinėje susitiks pirmojo rato lyderiai VHC “Šviesa” ir Klaipėdos “Dragūnas”. Rungtynių pradžia – 19 val.