Antrajame istorijoje CEV paplūdimio tinklinio klubų taurės turnyre Lietuvos „Oxyklinika" komanda užėmė penktąją vietą. Turnyre debiutavusi Lietuvos ekipa, kuriai atstovavo seserys Gerda ir Rugilė Grudzinskaitės bei Urtė Andriukaitytė ir Marija Karaliūtė, pasirodymą baigė ketvirtfinalyje.
Grupės finale „Oxyklinika" po auksinio seto 1-2 pralaimėjo Tata „Edra" (Vengrija) komandai, o pirmajame atkrintamųjų varžybų rate 2-0 pranoko „Bergstrand Beachvolleyball" (Austrija) tinklininkes.
Kovoje dėl vietos pusfinalyje „Oxyklinika" 0-2 pralaimėjo vėliau turnyro vicečempione tapusiai „Sunrise Beach Sports Academy" (Ukraina) ekipai. Pirmajame susitikime lietuvės patyrė nesėkmę po itin atkaklios kovos - 1-2 (21:19, 18:21, 11:15). Antrajame mače ukrainietės taip pat buvo pranašesnės - 2-0 (21:16, 21:13).
„Turnyras baigėsi ne taip, kaip norėjome - nepatekome į „Top-4". Pats turnyras buvo suorganizuotas gerai, todėl džiaugiamės, kad galėjome būti jo dalimi, - pasakojo G.Grudzinskaitė. - Komandos pasirodymą vertinu 50/50. Buvo gražių kovų, epizodų, laimėtų rungtynių. Viskas sprendėsi mače su Vengrijos komandos ketvertu. Gerai sužaidusios, tikrai galėjome jas nugalėti ir nukeliauti iki pusfinalio."
Šis turnyras skirtas populiarinti klubinį paplūdimio tinklinį ir suteikti galimybę komandoms atstovauti tam tikriems klubams ar miestams. Komandas gali sudaryti nuo 4 iki 6 žaidėjų, o treneris ar kapitonas gali koreguoti porų sudėtis.
„Asmeniškai man patinka toks formatas, nes žaidžiant Pasaulio turuose tu kovoji tik už savo duetą, o nesužaidus savo gero žaidimo, dažniausiai net neturi antros progos. Ši sistema suteikia galimybę, kad kiti komandos nariai gali pagelbėti įveikiant varžovus. Taip pat trenerio buvimas šalia yra didelis prioritetas, nes visos komandos juos turėjo, o mes ne, kas galbūt mums ir pakišo koją", - pabrėžė G.Grudzinskaitė.
Turnyre triumfavo „Azerrail" (Azerbaidžanas) klubas. Moterų turnyro prizų fondą sudarė 10 tūkst. eurų.