Atkeltose LSKL rungtynėse - lyderio nesėkmė

(0)
Publikuota: 2015 sausio 12 19:49:25, Respublika.lt, Eltos inf.
×

Atkeltose Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionato rungtynėse pirmadienį lyderis Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) klubas savo aikštelėje 85:97 (20:25, 18:24, 21:28, 26:20) nusileido Lietuvos sporto universiteto (LSU) ekipai.

Pirmajame kėlinyje dar vyko apylygė kova, tačiau iki didžiosios pertraukos LSU susikrovė dviženklę persvarą - 49:38. Po trečiojo kėlinio komandas jau skyrė 18 taškų - 77:59, o ketvirtajame kėlinyje LSU buvo perkopę ir 20 taškų ribą - 89:68.

LSU komandą į pergalę vedė Modestas Žaunieriūnas, pelnęs 27 taškus. Tomas Miškinis pridėjo 16 taškų, Simas Raupys - 15, Justas Nausėda (10 rez. perd.) - 14.

VDU gretose rezultatyviausiai žaidė Adomas Drungilas, surinkęs 26 taškus. Tomas Dimša (11 rez. perd.) pelnė 21 tašką, Donatas Tarolis - 13.

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai)