(3)
Publikuota: 2023 vasario 17 12:46:30, Arūnas ABROMAITIS
×
LKL nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje užfiksuotas netikėtas rezultatas - lentelės viduryje esantys „Šiauliai" savo aikštelėje po pratęsimo 92:99 pralaimėjo priešpaskutinę vietą užimantiems debiutantams „Gargždams".

Įtampa pasiekė apogėjų paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę. Likus žaisti 13 sek., „Šiaulių" gynėjas Martynas Varnas stojo prie baudų metimo linijos ir galėjo išplėšti pergalę šeimininkams. Visgi jis pataikė tik antrąjį metimą, tad teko žaisti pratęsimą. Jame dominavo neseniai prie „Gargždų" prisijungęs gynėjas Rodnis Pervis (Rodney Purvis), per papildomą laiką pelnęs 11 taškų.

Vos antrąsias LKL rungtynes žaidęs R.Pervis iš viso surinko 24 taškus. 19 taškų nugalėtojams pridėjo Šarūnas Beniušis, 15 - Džailenas Vašingtonas (Jylan Washington). Šiaulių komandai Antino Džeksonas (Antino Jackson) pelnė 19 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. M.Varno sąskaitoje - 18 taškų.

„Šiauliai" (10 pergalių/10 pralaimėjimų) išliko septintoje pozicijoje, „Gargždai" (4/16) užima 11-ąją vietą tarp 12-os komandų, bet jau mina ant kulnų Pasvalio „Pieno žvaigždėms" (4/15).