Finalo pakartojime „Real“ įveikė čempionus

(0)
Publikuota: 2024 spalio 18 12:31:34, Respublika.lt
×
Atakuoja "Real" gynėjas Fakundas Kampasas. EPA-Eltos nuotr.

Eurolygos ketvirtajame ture įvyko praėjusio sezono finalininkų akistata. Vicečempionas Madrido „Real" savo aikštelėje 90:86 nugalėjo čempiono titulą ginantį Atėnų klubą „Panathinaikos".

Karališkasis Madrido klubas turėjo iniciatyvą beveik visą mačą, o trečiajame kėlinyje sukaupė 17 taškų persvarą. „Panathinaikos" ją sumažino rungtynių pabaigoje, bet laiko išsigelbėti svečiai jau neturėjo. Šio mačo teisėjų brigadoje buvo ir lietuvis Gytis Vilius.

„Real" (2 pergalės/2 pralaimėjimai) gretose pasižymėjo Fakundas Kampasas (Facundo Campazzo), kurio sąskaitoje - 19 taškų ir 6 rezultatyvūs perdavimai, 15 taškų pridėjo Džananas Musa. Svečiams 23 taškus surinko Kendrikas Nanas (Kendrick Nunn), 16 - Chuančas Ernangomesas (Juancho Hernangomez). „Panathinaikos" (2/2) lietuvis Marius Grigonis žaidė tik pustrečios minutės ir per jas nieko nenuveikė.

Tel Avivo „Maccabi" (2/2) be traumuoto Roko Jokubaičio Belgrade 79:91 nusileido „Partizan" (2/2) klubui. Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo komanda „Fenerbahce" (3/1) Vokietijoje nelengvai 78:71 įveikė Berlyno ekipą „Alba" (1/3). Ypač rezultatyviose rungtynėse Miuncheno „Bayern" (2/2) savo aikštelėje 109:107 palaužė „Paris Basketball" (1/3) krepšininkus.

Kaip jau skelbėme, Kauno „Žalgiris" (3/1) trečiojo turo rungtynėse Italijoje panaikino 27 taškų deficitą ir 85:82 įveikė Milano klubą „Emporio Armani".