(5)
Publikuota: 2024 sausio 27 17:57:31, Kauno „Žalgirio“ informacija
×
Kauno "Žalgirio" nuotr.

Kauno „Žalgirio" (8-15) krepšininkai pralaimėjo Eurolygos 23-iojo turo rungtynes Belgrade. Lietuvos čempionai rezultatu 72:81 (26:22, 17:23, 16:16, 13:20) nusileido Belgrado „Partizan" (12-11) ekipai.

Du tritaškius dvikovos pradžioje pataikė Keenanas Evansas, Dovydas Giedraitis du kartus perėmė varžovų kamuolius ir pelnė keturis lengvus taškus, o Laurynas Birutis įvertė dvitaškį su varžovo pražanga - 13:3. Po du taškus pelnė Edgaras Ulanovas, Kevarriusas Hayesas ir L.Birutis, Arnas Butkevičius pataikė sudėtingą tritaškį, o Lukas Lekavičius pasižymėjo keturiais taškais - 26:22.

Per kiek daugiau nei pusę antrojo kėlinio šešis taškus surinko K.Evansas, dvitaškiu pasižymėjo K.Hayesas, bet rezultatas jau buvo lygus - 34:34. Pirmus penkis savo taškus įsirašė Rolandas Šmitas, o po du taškus dar pridėjo L.Birutis ir K.Evansas - 43:45.

Po pertraukos per pusę trečiojo kėlinio svečiai tenkinosi tik keturiais L.Biručio taškais, o skirtumas tarp komandų augo - 47:53. Du taiklius tolimus metimus paleido K.Evansas, o po vieną pataikė Brady Manekas ir D.Giedraitis - 61:59.

Sėkmingą reidą po krepšiu surengė K.Evansas, bet tai buvo visi komandos taškai per pusę lemiamo ketvirčio - 61:71. Tas pats K.Evansas realizavo tris baudų metimus, po vieną įmetė A.Butkevičius ir E.Ulanovas, dvitaškį įmetė K.Hayesas, o keturiais taškais dvikovą užbaigęs R.Šmitas nuo pralaimėjimo jau neišgelbėjo - 72:81.

„Žalgiris": K.Evansas 25 (3 per. kam.), L.Birutis 11 (5 atk. kam.), R.Šmitas 9 (6 atk. kam.), D.Giedraitis 7 (3 per. kam.), K.Hayesas 6, A.Butkevičius 4, L.Lekavičius 4, E.Ulanovas 3, B.Manekas 3, E.Sumneris 0, T.Dimša 0.

„Partizan": P.Dozieras 23, Z.LeDay 21, F.Kaminsky 12...