„Keltai“ įpusėjo kelią į didyjį NBA finalą

(0)
Publikuota: 2024 gegužės 24 09:17:53, Arūnas Abromaitis
×
Džeilenas Braunas (kairėje) surinko 40 taškų. EPA-Eltos nuotr.

NBA Rytų konferencijos finale reguliariojo sezono nugalėtojas „Boston Celtics“ klubas namie 126:110 įveikė „Indiana Pacers“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0.

Antrąsias serijos rungtynes „Celtics“ laimėjo lengviau nei pirmąsias, kuriose prireikė pratęsimo. Pirmojo ketvirčio pabaigoje „keltai“ atsiliko 22:27, bet tuomet spurtavo 20:0. Trečiajame kėlinyje jų persvara sumažėjo iki 2 taškų, tačiau dar vienas spurtas sutvirtino favoritų pozicijas ir leido ramiai užbaigti mačą.

Nugalėtojų komandai Džeilenas Braunas (Jaylen Brown) surinko 40 taškų ir pakartojo asmeninį rezultatyvumo rekordą atkrintamosiose varžybose. Po 23 taškus pridėjo Džeisonas Teitumas (Jayson Tatum) ir Derikas Vaitas (Derrick White), 15 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų - Džru Holidėjus (Jrue Holiday).

Svečiams iš Indianos 28 taškus pelnė Paskalis Siakamas (Pascal Siakam), 16 - Endriu Nembhardas (Andrew Nembhard). „Pacers“ lyderis Tairyzas Halibartonas (Tyrese Haliburton) žaidė tik 28 min., per kurias surinko 10 taškų ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Trečiajame kėlinyje įžaidėjas paliko aikštelę dėl šlaunies traumos ir į ją negrįžo.