(0)
Publikuota: 2023 sausio 24 10:22:43, Arūnas ABROMAITIS
×
EPA-Eltos nuotr.

NBA čempionate Domantas Sabonis dažnai klydo, bet pasižymėjo trigubu dubliu. Jo atstovaujamas „Sacramento Kings" klubas namie 133:100 sutriuškino aukščiau lentelėje esančius, tačiau be lyderio Dža Moranto (Ja Morant) žaidusius „Memphis Grizzlies" krepšininkus.

Vakarų konferencijos lentelėje šios komandos yra kaimynės. „Grizzlies" (31 pergalė, 16 pralaimėjimų) užima antrąją vietą, o „Kings" (27/19) - trečiąją.

Pirmajame kėlinyje „karaliai" užmėtė varžovus tritaškiais, kurių per ketvirtį pataikė net 12 iš 13. „Grizzliai" visgi laikėsi rungtynėse iki ketvirtojo kėlinio, o tada galutinai sugriuvo. Paskutinį ketvirtį šeimininkai laimėjo 33:10.

D.Sabonis per 30 min. surinko 14 taškų (7/12 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 10 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir tai buvo šeštasis jo trigubas dublis šį sezoną. Gražią statistiką kiek sugadino net 8 klaidos. 24 taškus nugalėtojams pelnė Trėjus Lailsas (Trey Lyles), po 20 pridėjo Harisonas Barnsas (Harrison Barnes) ir Kiganas Murėjus (Keegan Murray).

„Grizliai" Sakramente žaidė be Dž.Moranto ir pagrindinio vidurio puolėjo Stiveno Adamso (Steven Adams). Rezultatyviausias jų gretose buvo Desmondas Beinas (Desmond Bane), kurio sąskaitoje - 21 taškas.