M.Grigonio komanda patiesė Eurolygos čempionus

(2)
Publikuota: 2024 kovo 01 13:35:29, Arūnas Abromaitis
×
Marius Grigonis (kairėje). EPA-Eltos nuotr.

Eurolygoje ketvirtadienį sužaistos ketverios 27-ojo turo rungtynės. Retą nesėkmę patyrė čempiono titulą ginantis Madrido klubas „Real“, kuris namie 86:97 pralaimėjo Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkams. Marius Grigonis nugalėtojams pelnė 11 taškų.

Atėnų komanda Madride laimėjo po 11 metų pertraukos. Antrajame kėlinyje svečiai spurtavo 18:4 ir sukaupė 11 taškų persvarą, bet „Real“ kelis kartus ją beveik panaikino. Ketvirtojo kėlinio viduryje „Pao“ pirmavo tik 75:72, o likus žaisti 3 min. - 85:80. Tuomet M.Grigonis smeigė tritaškį ir svečių komanda atsikvėpė kiek lengviau. Madrido klubui tai buvo pirmoji nesėkmė namų rungtynėse šį sezoną.

M.Grigonis žaidė 19 min., pelnė 11 taškų (0/1 dvitaškio, 3/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei surinko 12 naudingumo balų.

Nesulaikomas buvo „Panathinaikos“ vidurio puolėjas Matijas Lesoras (Mathias Lessort), kurio sąskaitoje - 26 taškai, 7 atkovoti kamuoliai ir 33 naudingumo balai. Puikiai padirbėjo ir „Pao“ gynėjų tandemas. Kendrikas Nanas (Kendrick Nunn) pridėjo 17 taškų ir 7 rezultatyvius perdavimus, Kostas Slukas - 16 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Madrido klubui 18 taškų surinko Geršonas Jabuselė (Guerschon Yabusele), 16 - Džananas Musa. Penktąją nesėkmę patyręs „Real“ ir toliau tvirtai primauja lentelėje. „Panathinaikos“ dalinasi 3-4 vietas su Bolonijos klubu „Virtus“, namie 87:74 nugalėjusiu „Valencia“ ekipą.

Geriausias karjeros rungtynes sužaidė Belgrado „Partizan“ gynėjas Aleksa Avramovičius, kuris pelnė 30 taškų, surinko 32 naudingumo balus ir padėjo savo komandai namie 100:90 įveikti Stambulo klubą „Anadolu Efes“. Dar viename ketvirtadienio mače Tel Avivo „Maccabi“ išvykoje 106:71 sutraiškė Berlyno „Alba“ krepšininkus.

Kauno „Žalgiris“ 27-ojo turo rungtynes pradės penktadienį 20 val., jis namie žais su Pirėjo „Olympiakos“.