M.Pociaus komanda po pratęsimo pralaimėjo Eurolygos čempionam

Publikuota: 2015 vasario 06 08:40:03, Respublika.lt, Eltos inf.
×
nuotr. 2 nuotr.
"Galatasaray Liv Hospital" žaidėjas Martynas Pocius v) kovoja su "Maccabi Electra" krepšininku Devinu Smitu (Devin Smith). EPA-ELTA nuotr.

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų "Top-16" etapo šeštojo turo rungtynėse E grupėje ketvirtadienį Stambulo "Galatasaray Liv Hospital" (Turkija) komanda su Martynu Pociumi namuose po pratęsimo 94:97 (22:27, 27:17, 15:19, 21:22; 9:12) pralaimėjo nugalėtojos titulą ginančiai Tel Avivo "Maccabi Electra" (Izraelis) ekipai.

Pergalingą tritaškį paskutinę pratęsimo sekundę pataikė Džeremis Pargas (Jeremy Pargo). Iš viso jis surinko 17 taškų.

Tel Avivo komandai (5 pergalės/1 pralaimėjimas) 24 taškus pelnė Devinas Smitas (Devin Smith), 14 - Silvenas Landesbergas (Sylven Landesberg), 12 - Sofoklis Schorcanitis (Sofoklis Schortsanitis).

Stambulo ekipoje (2/4) pasižymėjo Zoranas Ercegas. Jo sąskaitoje - 29 taškai. Enderas Arslanas surinko 20 taškų, Džastinas Karteris (Justin Carter) - 14, Sinanas Giuleras (Sinan Guler) - 13, Patrikas Jangas (Patric Young) pridėjo 11 taškų.

M. Pocius per 15 min. pelnė 5 taškus (dvitaškiai 1/3, tritaškiai 1/3), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą suklydo.