E.Matusevičiaus ietis skriejo netoli, finale lietuvio neišvysime

(2)
Publikuota: 2024 rugpjūčio 06 14:02:05, Arūnas Abromaitis
×
Edis Matusevičius. Alfredo Pliadžio nuotr.

Lengvaatlečiui Edžiui Matusevičiui Paryžiaus olimpinės žaidynės baigėsi atrankos varžybomis. Lietuvis numetė ietį 79,40 m, užėmė 21-ąją vietą ir į finalą nepateko.

Du pirmieji Edžio bandymai buvo labai nesėkmingi. Tai matydamas, lengvaatletis peržengė liniją, kad rezultatai nebūtų fiksuojami. Trečiuoju bandymu lietuvis numetė ietį 79,40 m, bet tai buvo tik 21-as rezultatas tarp 32 atrankos dalyvių, o į finalą pateko 12 sportininkų. Geriausią rezultatą (89,34 m) pasiekė indas Neradžas Čopra (Neeraj Chopra).

E.Matusevičiui tai buvo antrosios olimpinės žaidynės. 2021 m. Tokijuje jis užėmė 14-ąją vietą.

Į 400 m bėgimo pusfinalį nepateko Modesta Justė Morauskaitė. Ji antrajame paguodos bėgime aplenkė tris konkurentes, užfiksavo 51,33 sek. rezultatą, pasiekė asmeninį sezono rekordą ir finišavo ketvirta. Į pusfinalį pateko tik keturių paguodos bėgimų nugalėtojos ir dar dvi geriausius laikus užfiksavusios sportininkės.

Asmeninį sezono rekordą M.J.Morauskaitė gerino ir anksčiau atrankoje, kai nubėgo nuotolį per 12 sek. Deja, su tokiu rezultatu lietuvė savo bėgime liko paskutinė - aštunta.